Hama zažehlovací korálky ... ?

 

Co jsou Hama zažehlovací korálky?

Hama zažehlovací korálky jsou různobarevné korálky ve třech velikostech, které můžete podle předlohy nebo vlastní fantazie skládat na speciální podložku vytvořenou pro tento účel.

Korálky na podložce přežehlíte přes žehlicí papír běžnou žehličkou, žárem dojde ke spojení korálků. Po zchladnutí korálků obrázek sejmete z podložky, kterou můžete znovu použít pro tvoření dalších obrázků.

Pak už jen zbývá hotový obrázek využít ve hrách, darovat ho, nebo použít jako dekoraci a to formou obrázků, stojánků, rámečků či přívěšků anebo zavěšením pomocí provázku do prostoru.

 
 

Co nabízí Hama zažehlovací korálky, proč si hrát s Hama zažehlovacími korálky?

  • Hama je hra, která podporuje rozvoj kreativního myšlení dětí při současném procvičování koordinace pohybu rukou s očima. Hra dětí s korálky rozvíjí jejich fantazii, motoriku, trpělivost a dovednosti - učí se počítat, poznávat barvy, rozeznávat geometrické útvary.

  • Zažehlovací korálky Hama jsou vhodné pro všechny věkové skupiny od raného věku. Celý koncept je navržen tak, aby děti vnímaly pouze to, že si hrají a tvoří a stále překonávaly novou úroveň náročnosti. Hama korálky dětem přináší radost z vlastního výtvoru.

  • Děti, v konečné fázi, za pomoci dospělých, zhotoví výrobek, který mohou dále používat ve hrách podle svých představ.

 
 
Bezpečnost

Hama zažehlovací korálky a příslušenství jsou bezpečné.
 

HAMA produkty prošly kompletním testem kvality a bezpečnosti. Jestliže dítě spolkne nějaký korálek, není důvod obavy, protože korálky nejsou ostré a neobsahují žádné škodlivé látky. K výrobě je používán vysoce kvalitní polyethylen, který není nebezpečný. Korálek projde celým traktem a bude vyloučen z těla ven. 

Hama korálky a s nimi spojené doplňky nezničí oblečení ani nábytek. V případě, že se korálek omylem dostane do pračky, nezpůsobí žádné škody. Pokud použijete náš zažehlovací papír, na žehličce nezůstanou žádné skvrny.

Zažehlování musí vždy provádět dospělá osoba!

Hama mini, maxi a maxi stick
Navlékací korálky Playbox
Přihlášení

Nákupovat lze i bez registrace